苏州黄金回收二维码
  • 全国服务热线:
    400-662-5658
    137 7603 9986

Як вибрати повітродувку?

2023-3-13

Осінь справді прийшла. І така ж біда спіткала і любителів садівництва, і власників ексклюзивних резиденцій, і комунальників. Важливо позбутися листя та гілок, які фактично впали з дерев, із дерну та міста.

Звичайно, не потрібно. У перші повністю сухі дні жовто-золотистий килим здається привабливим, а також фотогенічним. Але незабаром листя неодмінно почне сохнути або гнити. Територія, безсумнівно, буде здаватися занедбаною, а також шкідливі комахи, грибки, а також цвіль, безумовно, почнуть поширюватися в природних частинках. Це неестетично, а також не дуже корисно для двору. Наш інтернет-магазин інструментів instr.com.ua і офлайн магазини те місце, де покупець зможе знайти для себе електроінструменти, садово-паркову техніку, ручний інструмент і витратні матеріали від кращих виробників з усього світу.

Історично ручні граблі справлялися із завданням позбавлятися від опалого листя із землі, а звичайний віник або мітла призначалися для жорсткої поверхні. Проте сьогодні вже минуле століття. Набагато легше і з меншою ініціативою проблему можна вирішити за допомогою повітродувок. Це безпечний, а також зручний інструмент, з яким дуже легко працювати. Давайте розберемося, які основні характеристики, а також як саме вибрати найкращу повітродувку для листя.

З чого почати вибір повітродувки для листя?

Немає глобальних повітродувок для всіх подій, навіть якщо це такий простий і зрозумілий пристрій, як повітродувка. Кожен підрозділ має свої переваги та недоліки, функції роботи, а також запропонований обсяг. Тому, задавшись запитом, як саме дивується опале листя, спочатку потрібно визначитися з принципом роботи майбутнього пристрою:

  1. Де ти будеш прибирати?
  2. Скільки роботи потрібно виконати?

Чітке розуміння того, яка повітродувка вам потрібна, безсумнівно допоможе вам прийняти найкраще і оптимальне рішення, а також, можливо, заощадить гроші. Крім боротьби з наслідками опалого листя у дворі, пристрій корисний для прибирання дворів, тротуарів, під’їздів.

Який вид незалежного живлення обрати?

Як і більшість інших виробників садівництва, повітродувка для опалого листя для використання у дворі працює або на газі, або на вбудованому акумуляторі. Зробити вибір у цьому сценарії досить просто. Усе зводиться до гучного та ефективного проти тихого та легкого.

Дизайн батареї – найзвичайніший, а також бюджетний вибір. Основні переваги: легкість, щільність, гнучкість, а також низький звук. Недоліки: пристрій має низьку потужність, а також вам буде потрібен регулярний доступ до електрики, а також вільний час для підживлення батареї. Існує міф, що повітродувка з батарейним живленням підходить лише для внутрішніх приміщень або дуже маленьких приміщень. Це не зовсім реально. Стовідсоткової готовності інструменту може вистачити на 30-60 хвилин роботи, за цей час можна впоратися з обслуговуванням території від 5 до 10 соток. Очевидно, що чим більша площа, тим більшою повинна бути ємність акумулятора. Однак самостійні електроприлади дійсно не порушують документів ефективності. Таку конструкцію необхідно використовувати поблизу будинку або гаража, де є можливість підключити зарядний пристрій до електричної розетки, або коли потрібна короткочасна або нерегулярна робота інструменту. Важливо пам’ятати, що піддув акумулятора потребує повторного живлення. Додатковим плюсом може бути додаткова можливість використання знімного акумулятора в різних інших інструментах того ж виробника, а також навпаки. Наявність запасного джерела живлення збільшить час роботи.

Повітродувки, що працюють на паливі, є найпотужнішими. Плюси: ідеальні для всіх місць обробки, мають миттєву готовність до роботи в присутності паливної суміші та не вимагають електроенергії. Недоліки: велика вага, високий рівень шуму, складність експлуатації, а також наявність витяжки, що дозволяє працювати тільки на вулиці. Однак рейтинг повітродувок для заміської дачі очолюють конструкції, що працюють на газовій суміші.

服务热线

{dede:global.mobile/}

黄金回收

名表回收

名包回收

钻石回收

微信服务号